החשיבות של ביקור בסין לפני הרכישה

ישראלים רבים גילו את נפלאות היבוא הישיר מסין בשנים האחרונות וכבר מזמן לא מדובר על יבוא של מטען לסלולרי או מצלמה זעירה לכלי הרכב וכדומה. רבים פונים כיום לייבוא מסין של מוצרים לבית, מרכישה של רהיטים ואביזרים שונים ועד רכישה של כל הדרוש להם לבניה או שיפוץ יסודי של הבית שלהם בישראל.

ידוע כי בסין הכול זול יותר ויש היצע עצום של יצרנים המציעים את מרכולתם לישראלים המחפשים אחר שיפוץ או בניה של ביתם במחירים שפויים יותר מאלו המוצעים להם על ידי קבלנים מקומיים ואין זה משנה היכן ברחבי הארץ.
הבעיה הגדולה היא כיצד ניתן ליצור קשר עם היצרנים הסינים כראוי, וכיצד ניתן לרכז הזמנה של מוצרים ואביזרים מיצרנים שונים להזמנה אחת, שהיא גם נוחה ליבוא ושחרור בארץ, וגם להשיג מחיר כללי טוב יותר מאשר רכישה נפרדת של כל מוצר שכזה. כל זאת בנוסף לרצון לוודא כי המוצרים אכן איכותיים ועמידים.

לשם כך בדיוק ישנן חברות המתמחות ביבוא של מוצרים שכאלו מסין ובעיקר מאפשרות לערוך סיור מקדים בסין במפעלים השונים המתמחים בייצור של מוצרים הדרושים לכם. הסיור נערך לאחר פגישה בארץ ופירוט של המוצרים הדרושים לכם, התקציב העומד לרשותכם והבנת הצורך שלכם במדויק על ידי נציגי אותה החברה.

לאחר כל אלו יקבע ביקור מסודר במפעלים מתאימים בסין ולרוב מדובר על יותר מאופציה אחת או שתיים לכל סוג מוצרים (ריצוף, חיפויים וכדומה) על מנת שתוכלו לברור בין קשת רחבה של מוצרים וגם באפשרויות תמחור שונות הנוחות לכם.

החשיבות של ביקור בסין לפני הרכישה הוא גדול ביותר שכן הוא מאפשר לכם לראות ולחוש בדיוק את מה שתרכשו וללא אי הבנות או ספקות לגבי טיב המוצר וההתאמה שלו לצרכים שלכם. הליך זה חוסך כסף רב ועוגמת נפש במקרים רבים.

חזרה למאמרים >>