054-540-1301

פוסטים חדשים

רשתות חברתיות

יש לכם שאלה?

או שלחו הודעה

קיר ירוק מלאכותי

צמחים סינטטיים פתרון לחללים ירוקים

השימוש בצמחים סינטטיים כאלמנטים דקורטיביים בחללים פנימיים וחיצוניים צברה פופולריות משמעותית. העתק מושלם של צמחי נוי, בתוך מבנים או בחללים אשר צמחייה חיה אינה יכולה לצמוח, מכניסים לנו עור לבית, למשרד, ולמבנה המגורים שלכם.

בכתבה הבאה נברר את עולם הצמחים הסינטטיים ונחקור יחד מדוע הם הפכו לאלטרנטיבה מועדפת עבור אלה המבקשים להכניס את הטבע פנימה ללא הטרדות של תחזוקה וטיפול.

מדוע כדאי צמחים סינטטיים

הצמחים הסינטטיים עשו דרך ארוכה מבחינת איכות וריאליזם. בעקבות הביקוש הרב בישראל, הצמחייה השתפרה יותר ויותר ותאמינו או לא, קשה להבחין בהבדל במראה בין צמחיה מלאכותית לאמיתית.. הצבעים התוססים שלהם, הפרטים המורכבים והטקסטורות הריאליסטיות שלהם הופכים אותם למושכים עבור חללי מסחר ומגורים כאחד. מלובי ומשרדים ועד בתים וחללי מסחר, הרבגוניות של צמחים סינטטיים מאפשרת להם לשפר כל סביבה.

אפס תחזוקה, הצמחייה המלאכותית נותנת אסתטיקה מרבית

אחד היתרונות העיקריים של שימוש בצמחים סינטטיים הוא דרישות התחזוקה המינימליות שלהם. בניגוד לעמיתיהם החיים, צמחים סינטטיים אינם צריכים השקיה, אור שמש או גיזום. חוסר התחזוקה הזה הופך אותם לאידיאליים עבור חללים שבהם צמחים אמיתיים מתקשים לשרוד, כמו אזורים עם אור נמוך או טמפרטורות קיצוניות. בנוסף, העמידות שלהם מבטיחה שהם ישמרו על יופיים לאורך זמן, ללא סיכון לנבול או נשירת עלים.

קיר צמחים מלאכותי
קיר צמחים מלאכותי
שיקולי בריאות

צמחים סינטטיים בניגוד לצמחים אמיתיים, אינם משחררים אלרגנים או אבקה, מה שהופך אותם לאופציה מתאימה לאנשים עם אלרגיות או מצבי נשימה. צמחים סינטטיים גם מבטלים את הצורך בחומרי הדברה או דשנים, ומפחיתים את הנזק הפוטנציאלי לבני אדם וגם לסביבה. יתר על כן, על ידי בחירה בצמחים סינטטיים, הביקוש לצמחים אמיתיים פוחת, מה שמסייע בשימור משאבי המים ובהגנה על בתי גידול טבעיים.

צמחים סינטתים מעוצבים

יכולת ההתאמה של קירות צמחים סינטטיים מאפשרת יצירתיות והתאמה אישית אינסופית. מסידורים קטנים ומורכבים ועד למתקנים בקנה מידה גדול, האפשרויות הן עצומות. מעצבי פנים ואדריכלים יכולים לחקור דפוסים, צורות וצבעים ייחודיים כדי ליצור קירות ירוקים מדהימים ויזואלית המשלימים את האסתטיקה הכללית של החלל. ניתן גם לארגן מחדש או להחליף בקלות צמחים סינטטיים, המציעים גמישות והתאמה עם התפתחות מגמות עיצוב.

 

עלות מול תועלת – ההצלחה של הצמחייה המלאכותית

בעוד שההשקעה הראשונית בקירות צמחים סינטטיים עשויה להיראות גבוהה יותר מאשר רכישת צמחים חיים, החיסכון בעלויות לטווח ארוך מתברר במהירות. צמחים סינטטיים אינם דורשים תחזוקה שוטפת, כלומר אין הוצאות על השקיה, דשנים או החלפה עקב נבילה.

 

צמחים מלאכותיים – אורך חיים

הצמחייה המלאכותית שלנו עמידה לתנאי חוץ ולפגעי מזג אויר העלים מצופים בחומר המונע דהייה של הצבע היפה למשך שנתיים לפחות . השמש הישירה לא פוגעת ביופי הצמח . ואנו ממליצים על שימוש בצמחים מלאכותיים גם בחצר או במרפסת. וגם בחללים סגורים ומקורים .

רוצים ללמוד עוד על צמחייה סינטטית? חייגו אלינו או בקרו בדף הבית שלנו Make My Home למידע נוסף