054-540-1301

פוסטים חדשים

רשתות חברתיות

יש לכם שאלה?

או שלחו הודעה

קיר ירוק סינתטי

איך לנקות קיר ירוק עם צמחים מלאכותיים – המדריך המלא

איך מנקים קיר ירוק עם צמחים מלאכותי ?

בעזרת מברשת נוצות לניקוי נוריד את האבק מהצמחים של הקיר הירוק, לאחר מכן נרסס את הצמחים בעזרת מים בלבד וננגב את הצמחים על מנת שלא ישארו לחים.
ניקוי קיר ירוק בעל צמחיים מלאכותיים הוא תהליך פשוט שיכול לסייע בשמירה על מראהו ולהאריך את תוחלת חייו. במאמר זה נעבור שלב שלב על כל הנקודות החשובות על שמירה על הקיר הירוק שלכם, כך שתוכלו לשמור עליו נקי מבלי לפגוע בצמחיו המלאכותיים.

קיר ירוק בגינה
קיר ירוק בגינה

שלב 1: הכינו את כלי הניקוי הנדרשים

שלב 2: הכנה לניקוי

הסירו את שכבות האבק אשר הצטברו על הצמחים בעזרת מברשת ניקוי רכה, עברו על כל הצמחים ביסודיות אך בעדינות על מנת שקיר הצמחים לא יפגע. נקו בעזרת מטלית מיקרופייבר שאריות אבק שנותרו.

שואב אבק: במידה וקיר הצמח צבר כמות משמעותית של אבק, ניתן להשתמש בשואב אבק עם חיבור למברשת מסויימת כדי להסיר חלקיקים קשים. וכמובן אפשר גם עם מפוח .

שלב 3: שטיפה

לאחר ניקוי נקודתי יש לשטוף את המטלית או הספוג במים נקיים ולנגב בעדינות על האזורים שבהם מרחתם את תערובת הסבון. זה עוזר להסיר כל שאריות סבון ומבטיח שקיר הצמח ישאר נקי.

מלאו את בקבוק התרסיס שלכם במים, רססו את הצמחים בעזרת שפריצר והרטיבו את כל עלי הצמחים.
במידה והקיר הירוק שלכם שוכן בחלל פתוח, ניתן להשתמש בצינור גינה, העבירו את צינור הגינה שלכם למצב MIST ורססו את הצמחים המלאכותיים כ10-15 דקות, מכיוון שהקיר נמצא באיזור פתוח, הסיכוי של הקיר הירוק להתלכלך גבוה יותר, כתוצאה מכך נשתדל לנקות אותו בתדירות גבוה יותר.

שלב 4: ייבוש קיר ירוק

אפשרו לקיר הצמח המלאכותי להתייבש לחלוטין . ודא שהוא יבש לחלוטין כדי למנוע מלחות מלגרום לצמיחת עובש או טחב.
ייבשו את הקיר היטב בעזרת מטלית יבשה ונקיה, אם יש לכם פרחים ואלמנטים נוספים, נקו אותם בעדינות רבה שלא יפגעו.

במידה ואתם צריכים ייעוץ נוסף, אל תהססו לפנות אלינו כאן.